KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11922254

nr 1192 2254

Louis Bastin

(1912-1979), Sverige

Blandteknik, Figur, bladets mått: 22x22

Kondition: slitage, skador

Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 juli 2018
kl 19:11:46

Louis Bastin

Läs mer om Louis Bastin